- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Ostatné zariadenia
- PRIEMYSELNÝ MODEM TRM250 LTE (Cat M1)/NB-IoT/EGPRS Teltonika
PRIEMYSELNÝ MODEM TRM250 LTE (Cat M1)/NB-IoT/EGPRS Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ MODEM TRM250 LTE (Cat M1)/NB-IoT/EGPRS TeltonikaSkladom90,62 EUR73,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Mobilný prenos: 4G LTE / NB-IoT / EGPRS ; Slot SIM karty: Mini SIM – 2FF ; Vybrané vlastnosti: Odolné hliníkové puzdro, Prístup a konfigurácia cez USB, Nízka spotreba energie, Vonkajšia anténa s konektorom SMA ;
| Mobilný prenos: | 4G LTE / NB-IoT / EGPRS |
| Slot SIM karty: | Mini SIM – 2FF |
| Vybrané vlastnosti: | |
| LED kontrolky: | |
| Kryt: | Hliník |
| Index of Protection: | IP30 |
| Napájanie: | 5 V DC - Zásuvka micro USB |
| Spotreba energie: | ≤ 3.6 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 74.5 x 25 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





