- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- PRIEMYSELNÝ SWITCH IS4210-8GT-120 8-PORTOVÝ + 2 x SFP DAHUA
PRIEMYSELNÝ SWITCH IS4210-8GT-120 8-PORTOVÝ + 2 x SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH IS4210-8GT-120 8-PORTOVÝ + 2 x SFP DAHUASkladom1 223,72 EUR994,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x port SFP 100/1000 Base-X 1 x RJ45 Konzola 8 x RJ45 10/100/1000 Mbps + PoE ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 LAN + PoE OUT 1000 Mbps - 2 port SFP ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 53 V DC / 2.26 A (nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 120 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| Rozmery: | 125 x 53.5 x 170.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





