- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- PRIEMYSELNÝ SWITCH PFS3008-8GT-V2 8-PORTOVÝ DAHUA
PRIEMYSELNÝ SWITCH PFS3008-8GT-V2 8-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH PFS3008-8GT-V2 8-PORTOVÝ DAHUASkladom34,50 EUR28,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 x Port LAN ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 - 10/100/1000 Base-T |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 x Port LAN |
| Správa: | ![]() |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | ochrana pred atmosférickými výbojmi a rozdiely potenciálov medzi zariadeniami |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 134 x 56 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





