- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 6 portov
- PRIEMYSELNÝ SWITCH POE CHS4106-4ET-60 6-PORTOVÝ, 4 PoE SFP DAHUA
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE CHS4106-4ET-60 6-PORTOVÝ, 4 PoE SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE CHS4106-4ET-60 6-PORTOVÝ, 4 PoE SFP DAHUASkladom69,84 EUR56,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100 Base-T + PoE+ (802.3af/at), 3 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at), 1 x 10/100/1000 Base-T - Uplink, 1 x port SFP 1000 Base-X - Uplink ; Správa; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - RJ45 (Uplink), 1000 Mbps - Port SFP ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Zostava: | Pripojnica DIN (TS-35) |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 154 x 110 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





