- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW040 8-PORTOVÝ Teltonika
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW040 8-PORTOVÝ Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW040 8-PORTOVÝ TeltonikaSkladom71,11 EUR57,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 8 Portov LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 240 W ; Vybrané vlastnosti: Mounting on DIN rail, 2-pin industrial power socket, Wide range of supported supply voltages ; Napájanie: 7 ... 57 V DC, 44 ... 57 V DC - PoE IN ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at) ) |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps - 8 Portov LAN & PoE |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE - Porty 1 ... 8 |
| Maximálny celkový výkon: | 240 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 113 x 41 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





