- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW101 5-PORTOVÝ, 4 PoE Teltonika
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW101 5-PORTOVÝ, 4 PoE Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW101 5-PORTOVÝ, 4 PoE TeltonikaNie je skladom89,22 EUR72,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x RJ45 ( 4 x PoE+ (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Port LAN ; Maximálny celkový výkon: 60 W ; Vybrané vlastnosti: 2kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí ; Napájanie: 9 ... 30 V DC - môže byť napájaný priamo z 12V alebo 24V autobatérie ;
| Porty LAN: | 5 x RJ45 ( 4 x PoE+ (802.3af/at) ) |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | 9 ... 30 V DC - môže byť napájaný priamo z 12V alebo 24V autobatérie |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 115 x 32 x 95 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





