- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW200 8-PORTOVÝ SFP Teltonika
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW200 8-PORTOVÝ SFP Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE TSW200 8-PORTOVÝ SFP TeltonikaSkladom121,84 EUR99,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 RJ45 ( 8 x PoE+ (802.3af/at) ), 2 x SFP (Uplink) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 Portov LAN & PoE, 1000 Mbps - 2 Porty SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 240 W ; Vybrané vlastnosti: Montáž na lištu DIN, 2kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí ; Napájanie: 7 ... 57 V DC, 44 ... 57 V DC - PoE IN ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, SFP |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE - Porty 1 ... 8 |
| Maximálny celkový výkon: | 240 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| Rozmery: | 132 x 44 x 95 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





