- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- PRIEMYSELNÝ SWITCH S3016-16GT 16-PORTOVÝ DAHUA
PRIEMYSELNÝ SWITCH S3016-16GT 16-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH S3016-16GT 16-PORTOVÝ DAHUASkladom67,30 EUR54,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 14 x RJ45, 2 x RJ45 (Uplink) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 14 Portov LAN, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, System, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Spínací výkon: | 32 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 23.808 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | max. 7.8 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| Rozmery: | 294 x 127 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





