- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- PRIEMYSELNÝ SWITCH TSF010 5-PORTOVÝ Teltonika
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSF010 5-PORTOVÝ Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSF010 5-PORTOVÝ TeltonikaSkladom47,01 EUR38,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 5 Portov LAN ; Vybrané vlastnosti: Ľahká a odolná konštrukcia, Plochý konštrukčný profil, Mounting on DIN rail, 3-pin industrial power socket, Wide range of supported supply voltages ; Napájanie: 7 ... 57 V DC ;
| Porty LAN: | 5 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps - 5 Portov LAN |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | 7 ... 57 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 1.5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 121 x 28 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





