- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW010 5-PORTOVÝ Teltonika
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW010 5-PORTOVÝ Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW010 5-PORTOVÝ TeltonikaSkladom32,62 EUR26,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 5 Portov LAN ; Vybrané vlastnosti: Montáž na lištu DIN, 2kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí ; Napájanie: 9 ... 30 V DC ;
| Porty LAN: | 5 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps - 5 Portov LAN |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | ![]() |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC, WEEE, RoHS |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 0.9 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.164 kg |
| Rozmery: | 113 x 27 x 81 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





