- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW030 8-PORTOVÝ Teltonika
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW030 8-PORTOVÝ Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW030 8-PORTOVÝ TeltonikaSkladom57,56 EUR46,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 8 Portov LAN ; Vybrané vlastnosti: Mounting on DIN rail, 2-pin industrial power socket, Wide range of supported supply voltages ; Napájanie: 7 ... 57 V DC ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps - 8 Portov LAN |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | 7 ... 57 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 1.5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 113 x 41 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





