- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW212 8-PORTOVÝ SFP Teltonika
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW212 8-PORTOVÝ SFP Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW212 8-PORTOVÝ SFP TeltonikaSkladom157,33 EUR127,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45, 2 x SFP (Uplink) ; Správa; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 Portov LAN, 1000 Mbps - 2 Porty SFP (Uplink) ; Vybrané vlastnosti: Switch sa ovláda cez web a cloud (aplikácia Teltonika RMS), Mounting on DIN rail, 2-pin industrial power socket, Wide range of supported supply voltages ; Napájanie: 7 ... 57 V DC ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, SFP, AUX |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC, RoHS, WEEE |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | 7 ... 57 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 6 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Rozmery: | 132 x 44 x 122 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





