- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW304 4-PORTOVÝ Teltonika
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW304 4-PORTOVÝ Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH TSW304 4-PORTOVÝ TeltonikaSkladom96,10 EUR78,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN ; Vybrané vlastnosti: Mounting on DIN rail, 2-pin industrial power socket, Wide range of supported supply voltages ; Napájanie: 7 ... 57 V DC, 9 ... 40 V AC, Passive PoE input on port 1 ;
| Porty LAN: | 4 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC, RoHS |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 1.44 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 102 x 25 x 81.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






