- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI-EX-120/RX-V4
PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI-EX-120/RX-V4
- Kompletné špecifikácie
PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI-EX-120/RX-V4Skladom75,47 EUR61,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje prenos signálu s vysokým rozlíšením do televízneho prijímača vybaveného konektorom HDMI cez počítačovú krútenú dvojlinku kat. 5e, 6; Maximálna prenosová vzdialenosť: 100 m UTP kat. 5e 120 m UTP kat. 6 ; Podporovaný štandard HDMI: 1.3 ;
| Druh zariadenia: | Prijímač |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 480i, 576i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | |
| Protokoly: | HDbitT |
| Max. počet príjemcov pracujúcich naraz: | 237 |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.3 |
| HDCP: | 1.4 |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 110 x 58 x 26 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





