- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI+USB-EX-100/RX SIGNAL
PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI+USB-EX-100/RX SIGNAL
- Kompletné špecifikácie
PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI+USB-EX-100/RX SIGNALSkladom64,47 EUR52,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje prenos signálu s vysokým rozlíšením do televízneho prijímača vybaveného konektorom HDMI cez počítačovú krútenú dvojlinku kat. 5e, 6; Extendér umožňuje tiež predĺženie portu USB 2.0, napr. za účelom ovládania zapisovača pomocou myšky; Maximálna prenosová vzdialenosť: 100 m UTP kat. 5e, 6 ;
| Druh zariadenia: | Prijímač |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 100 m UTP kat. 5e, 6 |
| Protokoly: | HDbitT |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 20 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.168 kg |
| Rozmery: | 110 x 89 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




