- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE-A Wi-Fi 5, +ROUTER TCR100 2.4 GHz, 5 GHz, 433 Mbps Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE-A Wi-Fi 5, +ROUTER TCR100 2.4 GHz, 5 GHz, 433 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE-A Wi-Fi 5, +ROUTER TCR100 2.4 GHz, 5 GHz, 433 Mbps TeltonikaSkladom309,09 EUR251,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: Wi-Fi : 2.4 GHz, 5 GHz, 3G, 4G LTE-A ; Typ antény: 3 x Všesmerová anténa Wi-Fi - Vnútorná anténa 2 x Všesmerová anténa 4G LTE / Konektor SMA na pripojenie externej antény ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz IEEE 802.11ac @ 5 GHz ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi 5 : 433 Mbps, 4G LTE-A 300 Mbps ; Zásuvka SIM: 1 x Mini SIM – 2FF ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz IEEE 802.11ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | : 300 Mbps |
| Porty LAN: | 2 x 10/100 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | INTERNET, WiFi, LTE, Link/Act |
| Zásuvka SIM: | 1 x Mini SIM – 2FF |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | WPA2/WPA3 Ochrana pred DoS útoky, sieťový SPI firewall, filtrovanie domén, adries IP i MAC, priraďovanie adries IP a MAC |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | Súčasťou balenia sú adaptéry Nano SIM / Micro SIM |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 150 x 37 x 105 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





