- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE + ROUTER LT400V 2.4 GHz 300 Mbps CUDY
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE + ROUTER LT400V 2.4 GHz 300 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE + ROUTER LT400V 2.4 GHz 300 Mbps CUDYSkladom59,41 EUR48,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: Wi-Fi : 2.4 GHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi 2 x Všesmerová anténa 4G LTE ; Štandardy: WiFi IEEE 802.11 b/g/n, LTE Cat. 4 ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi : 300 Mbps LTE FDD : 150 Mbps / 50 Mbps, LTE TDD : 130 Mbps / 30 Mbps ; Zásuvka SIM: 1 x nano SIM ;
| Rozsah frekvencie: | Wi-Fi : 2.4 GHz |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Typ siete: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - LAN / WAN 3 x 10/100 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | System / Internet / Wi-Fi / LAN / Signal Strength / WPS |
| Zásuvka SIM: | 1 x nano SIM |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.315 kg |
| Rozmery: | 190 x 150 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





