- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER RUT200 2.4 GHz 300 Mbps Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER RUT200 2.4 GHz 300 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER RUT200 2.4 GHz 300 Mbps TeltonikaSkladom149,85 EUR121,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 1 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 2 x Všesmerová anténa 4G LTE ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G, 2G ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | 1 x Všesmerová anténa Wi-Fi - 5 dBi (konektor SMA) , 2 x Všesmerová anténa 4G LTE - 4 dBi (konektor SMA-RP) |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G, 2G |
| Prenosové rýchlosti: | 11n : 300 Mbps 11g : 54 Mbps 11b : 11 Mbps LTE : 150 / 42 / 0.234 Mbps (4G / 3G / 2G) |
| Porty LAN: | |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz ≤ 23 dBm @ 4G LTE ≤ 24 dBm @ 3G WCDMA ≤ 33 dBm @ 2G GSM |
| LED indikátory: | Power, WAN, WLAN, LAN, LTE (4G / 3G / 2G), Indikátor signálu |
| Typ siete: | 4G, 3G, 2G |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6.5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 83 x 80 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






