- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER TL-MR100 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER TL-MR100 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER TL-MR100 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINKSkladom74,63 EUR60,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: WiFi zabudovaná, 2 x 4G LTE ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; LTE; Prevádzkové režimy: Router, 4G LTE router ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | WiFi zabudovaná , 2 x 4G LTE - 2 x Zásuvka SMA - Možnosť pripojenia antény na kábli |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 11n : 300 Mbps 11g : 54 Mbps 11b : 11 Mbps LTE : 150 Mbps |
| Porty LAN: | |
| Citlivosť prijímača: | |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| LED indikátory: | Power, WAN, WLAN, LAN, GSM |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| DDNS: | |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 V DC / 0.85 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.184 kg |
| Rozmery: | 155 x 114 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






