- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER TL-MR6400 300Mb/s TP-LINKSkladom100,83 EUR81,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 2 x WiFi zabudované, 2 x 4G LTE ; Štandardy: 802.11n/g/b IEEE 802.3/3u ; LTE;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | 2 x WiFi zabudované , 2 x 4G LTE - 2 x Zásuvka SMA - Možnosť pripojenia antény na kábli |
| Štandardy: | 802.11n/g/b IEEE 802.3/3u |
| Prenosové rýchlosti: | 11n : 300 Mbps 11g : 54 Mbps 11b : 11 Mbps LTE : 150 Mbps |
| Typ modulácie: | DBPSK, DQPSK, CCK OFDM, 16-QAM, 64-QAM |
| Porty LAN: | |
| Citlivosť prijímača: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Napájanie: | 9 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 95 % (bez kondenzácie) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.354 kg |
| Rozmery: | 202 x 141 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






