- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER P5 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz ; 574 Mbps + 2402 Mbps
PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER P5 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz ; 574 Mbps + 2402 Mbps
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER P5 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz ; 574 Mbps + 2402 MbpsSkladom482,83 EUR392,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz ; 5G NR NSA/SA Sub-6 GHz ; 4G LTE ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi - Integrovaná, 4 x Všesmerová anténa 5G/4G - Konektor SMA na pripojenie externej antény ; Štandardy: IEEE 802.11ax/ac/n/b/g @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 ax/ac/an/a @ 5 GHz ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi 6 : 574 Mbps + 2402 Mbps, 5G SA Sub-6 : max. 3.4 Gb/s (DL) / 900 Mbps (UL), ; Zásuvka SIM: 2 x nano SIM ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11ax/ac/n/b/g @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 ax/ac/an/a @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN / LAN 3 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power, INTERNET, WiFi, 5G/4G |
| Zásuvka SIM: | 2 x nano SIM |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | Firewall NAT, filtrovanie adries IP, filtrovanie adries MAC, filtrovanie domén |
| Rozhranie správy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 2.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.670 kg |
| Rozmery: | 253 x 153 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






