- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER RUT271 2.4 GHz, 5 GHz Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER RUT271 2.4 GHz, 5 GHz Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER RUT271 2.4 GHz, 5 GHz TeltonikaSkladom388,24 EUR315,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 1 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 2 x Všesmerová anténa 5G ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n 4G LTE 5G SA Sub-6 ; Vybrané vlastnosti: Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), Možnosť pracovať ako Hotspot, Podpora technológie VoIP ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | 1 x Všesmerová anténa Wi-Fi - 5 dBi (konektor SMA) , 2 x Všesmerová anténa 5G - 4 dBi (konektor SMA-RP) |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | LTE : 195 Mbps 4G 5G : 223 Mbps |
| Porty LAN: | |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz ≤ 28 dBm @ 4G LTE ≤ 28 dBm @ 5G |
| LED indikátory: | Power, WAN, LAN, Indikátor signálu |
| Typ siete: | 5G, 4G |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 83 x 74 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






