- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER RUTX50 Dual SIM Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz, 867 Mbps Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER RUTX50 Dual SIM Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz, 867 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 5G +ROUTER RUTX50 Dual SIM Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz, 867 Mbps TeltonikaSkladom725,26 EUR589,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: WiFi : 2.4 GHz, 5 GHz, 5G/4G/3G : 617 ... 960 MHz, 1710 ... 2690 MHz, 3300 ... 6000 MHz, GNSS : 1575.42 ... 1602 MHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 4 x Všesmerová anténa 5G/4G/3G, 1 x Všesmerová anténa GNSS ; Štandardy: 2.4 GHz Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n, 5 GHz Wi-Fi : IEEE 802.11 a/n/ac, 5G Sub-6 SA/NSA, LTE Cat. 20, 3G WCDMA GNSS : GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS ; Prenosové rýchlosti: 5G Sub-6 SA/NSA : 2.1 / 3.3 Gb/s DL 4x4 MIMO, 900 / 600 Mbps UL 2x2 MIMO, 4G LTE : 2 Gb/s DL, 200 Mbps UL, 3G : 42 Mbps DL, 5.76 Mbps UL ; Slot SIM karty: 2 x Mini SIM – 2FF ; Port USB: USB 2.0 ; Vybrané vlastnosti: , Podpora technológie VoIP, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), 4kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí, 1 digitálne vstupy/výstupy ;
| Rozsah frekvencie: | WiFi : 5G/4G/3G : GNSS : |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz Wi-Fi ≤ 23 dBm @ 5 GHz Wi-Fi ≤ 23 dBm @ 5G ≤ 23 dBm @ 4G+ LTE ≤ 24 dBm @ 3G WCDMA |
| LED indikátory: | |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 2 x Mini SIM – 2FF |
| DDNS: | Spolupráca > 25 |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | USB 2.0 |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 18 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | 132 x 103 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






