- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD AP1200 OUTDOOR Wi-Fi 5 CUDY
PRÍSTUPOVÝ BOD AP1200 OUTDOOR Wi-Fi 5 CUDY
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD AP1200 OUTDOOR Wi-Fi 5 CUDYSkladom61,93 EUR50,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2x2 MU-MIMO @ 2.4 GHz, 2x2 MU-MIMO @ 5 GHz ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ; Prenosové rýchlosti: 300 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ~ 550 m (otvorený priestor) |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Napájanie PoE: | PoE (802.3af/at) |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 240 x 100 x 54 mm bez antény |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




