- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD AP3000_P Wi-Fi 6 CUDY
PRÍSTUPOVÝ BOD AP3000_P Wi-Fi 6 CUDY
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD AP3000_P Wi-Fi 6 CUDYSkladom124,08 EUR100,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2x2 MU-MIMO @ 2.4 GHz, 3x3 MU-MIMO @ 5 GHz ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 ax/ac/an/a @ 5 GHz ; Prenosové rýchlosti: 574 Mbps @ 2.4 GHz, 2402 Mbps @ 5 GHz ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | max. 200 m (otvorený priestor) |
| Ochrany: | WPA, WPA2, WPA3 |
| Porty LAN: | 1 x 2.5 Gb/s (RJ-45) |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| Napájanie PoE: | PoE (802.3af/at) |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 12 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.494 kg |
| Rozmery: | Ø 232 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




