- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD DAP140 Wi-Fi 4 2.4 GHz 300 Mbps Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD DAP140 Wi-Fi 4 2.4 GHz 300 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD DAP140 Wi-Fi 4 2.4 GHz 300 Mbps TeltonikaSkladom82,50 EUR67,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 1 x Vonkajšia anténa s konektorom SMA-RP ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Porty LAN: 2 x 10 / 100 Mbps Ethernet + Passive PoE - RJ45 ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie Mesh, Kontrola funkcie rýchleho roamingu – v súlade so štandardom IEEE 802.11r (len v prípade použitia prístupových bodov podporujúcich túto funkciu) ; Napájanie PoE: Passive PoE - 9 ... 30 V DC ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ( 2.400 ... 2.4835 GHz ) |
| Typ antény: | 1 x Vonkajšia anténa s konektorom SMA-RP, 3 dBi - súčasťou balenia |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n (Wi-Fi 4) |
| Prenosové rýchlosti: | max. 300 Mbps |
| Porty LAN: | 2 x 10 / 100 Mbps Ethernet + Passive PoE - RJ45 |
| Port USB: | ![]() |
| LED indikátory: | Power, LAN |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prevádzkové režimy: | Access Point, AP Repeater, Mesh |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.3 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Výkon vysielača: | max. 20 dBm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Hliník, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Napájanie PoE: | Passive PoE - 9 ... 30 V DC |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 2 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 123 x 68 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






