- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD DS-3WAP521-SI Wi-Fi 5 Hikvision
PRÍSTUPOVÝ BOD DS-3WAP521-SI Wi-Fi 5 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD DS-3WAP521-SI Wi-Fi 5 HikvisionSkladom118,18 EUR96,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2x2 MU-MIMO @ 2.4 GHz, 2x2 MU-MIMO @ 5 GHz ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/an/ac @ 5 GHz ; Prenosové rýchlosti: 300 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | Integrovaná - 4 x Všesmerová anténa ( 2 x 2.4 GHz / 2 x 5 GHz ) |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Výkon vysielača: | 20 dBm |
| Napájanie PoE: | PoE (802.3af/at) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200304 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




