- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD DS-3WAP622G-SI Wi-Fi 6, Hikvision
PRÍSTUPOVÝ BOD DS-3WAP622G-SI Wi-Fi 6, Hikvision
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD DS-3WAP622G-SI Wi-Fi 6, HikvisionSkladom200,33 EUR162,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2x2 MU-MIMO @ 2.4 GHz, 2x2 MU-MIMO @ 5 GHz ; Štandardy: Wi-Fi 6 IEEE 802.11 b/g/n/ax @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac/ax @ 5 GHz ; Prenosové rýchlosti: 574 Mbps @ 2.4 GHz, 1201 Mbps @ 5 GHz ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | Integrovaná - 4 x Všesmerová anténa ( 2 x 2.4 GHz / 2 x 5 GHz ) |
| Štandardy: | Wi-Fi 6 : |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK, WAP3 |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Výkon vysielača: | 20 dBm |
| Napájanie PoE: | PoE (802.3af/at) |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A |
| Spotreba energie: | ≤ 13 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | Ø 220 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200308 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




