- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD DUAL 5G +ROUTER RUTM56 Dual SIM + eSIM Wi-Fi 5, : 2.4 GHz, 5 GHz, 867 Mbps Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD DUAL 5G +ROUTER RUTM56 Dual SIM + eSIM Wi-Fi 5, : 2.4 GHz, 5 GHz, 867 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD DUAL 5G +ROUTER RUTM56 Dual SIM + eSIM Wi-Fi 5, : 2.4 GHz, 5 GHz, 867 Mbps TeltonikaSkladom932,48 EUR758,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: WiFi : 2.4 GHz, 5 GHz, 5G Sub-6 GHz / 4G LTE / 3G / 2G ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 6 x Všesmerová anténa 5G/4G, 1 x Všesmerová anténa GNSS ; Štandardy: Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n/ac Wi-Fi 5, 5G Sub-6 SA/NSA, 4G LTE, 3G, 2G, GNSS : GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS ; Slot SIM karty: 2 x Mini SIM – 2FF ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie VoIP, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), 4kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí, ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz Wi-Fi ≤ 23 dBm @ 5 GHz Wi-Fi ≤ 28 dBm @ 5G ≤ 28 dBm @ 4G ≤ 25 dBm @ 3G ≤ 33 dBm @ 2G |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Slot SIM karty: | |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 12.5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 132 x 95 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






