- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD LOCO-M5 UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD LOCO-M5 UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD LOCO-M5 UBIQUITISkladom97,16 EUR78,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5470 MHz ... 5825 MHz ; Typ antény: 2Tx 2Rx MIMO 13 dBi Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11a IEEE 802.11n ;
| Rozsah frekvencie: | 5470 MHz ... 5825 MHz |
| Typ antény: | 2Tx 2Rx MIMO 13 dBi Integrovaná |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | |
| VSWR: | 1.4 : 1 |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps |
| Citlivosť prijímača: | |
| Operačný systém: | AirOS |
| Prevádzkové režimy: | Station, Station WDS, Access Point, AccessPoint WDS |
| Ochrany: | ochrana proti požiaru 15kV pre cestu rádiového signálu |
| Výkon vysielača: | |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 45 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 45 ° |
| Pamäť: | 32 MB SDRAM, 8 MB FLASH |
| Procesor: | Atheros MIPS 24KC, 400MHz |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 24 V / 0.5 A |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 80 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | / 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.190 kg |
| Rozmery: | 179 x 80 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





