- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD NS-5ACL UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD NS-5ACL UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD NS-5ACL UBIQUITISkladom72,45 EUR58,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5875 MHz ; Typ antény: MIMO TDMA 13 dBi Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11a IEEE 802.11n IEEE 802.11 ac ;
| Rozsah frekvencie: | 5150 MHz ... 5875 MHz |
| Typ antény: | MIMO TDMA 13 dBi Integrovaná |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | |
| VSWR: | max. 1.8 : 1 |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Citlivosť prijímača: | |
| Operačný systém: | AirOS |
| Prevádzkové režimy: | Access Point - Point to Point, Access Point - Point to Multi Point, Station - Point to Point, Station - Point to Multi Point |
| Ochrany: | Protipožiarna ochrana ± 24 kV Contact/Air (ESD/EMP) |
| Výkon vysielača: | |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 45 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 45 ° |
| Pamäť: | 64 MB DDR2 |
| Procesor: | Atheros MIPS 74KC, 560MHz |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 24 V / 0.5 A - Gigabit PoE (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | 7 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.177 kg |
| Rozmery: | 179 x 78 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





