- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD PBE-M5-300 UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD PBE-M5-300 UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD PBE-M5-300 UBIQUITISkladom114,04 EUR92,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5170 MHz ... 5875 MHz ; Typ antény: 22 dBi Integrovaná ; Štandardy: 802.11a/n MIMO 2x2 ;
| Rozsah frekvencie: | 5170 MHz ... 5875 MHz |
| Typ antény: | 22 dBi Integrovaná |
| Štandardy: | 802.11a/n MIMO 2x2 |
| Prenosové rýchlosti: | 150 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps |
| Prevádzkové režimy: | Access Point, Access Point WDS, Klient, Klient WDS, Router alebo Bridge |
| Ochrany: | Prepäťová ochrana |
| Výkon vysielača: | 26 dBm |
| Pamäť: | 64MB DDR2, 8MB Flash |
| Procesor: | Atheros MIPS 74KC, 560MHz |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 24 V |
| Spotreba energie: | 6 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Rozmery: | 325 x 325 x 256 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






