- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD RB-D52G-5HACD2HND-TC-HAP-AC2 hAP ac², 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps MIKROTIK
PRÍSTUPOVÝ BOD RB-D52G-5HACD2HND-TC-HAP-AC2 hAP ac², 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD RB-D52G-5HACD2HND-TC-HAP-AC2 hAP ac², 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps MIKROTIKSkladom105,09 EUR85,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Vnútorná anténa ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ; Vybrané vlastnosti: WMM (Wi-Fi Multimedia) ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Vnútorná anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 867 Mbps |
| Porty LAN: | 4 x 10 / 100 / 1000 Mbps LAN 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps Uplink |
| LED indikátory: | Power, User, 4 x Ethernet, WAN, WPS |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | max. 27 dBm @ 2.4 GHz max. 26 dBm @ 5 GHz |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 120 x 99 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





