- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD RBWAPR-2ND wAP R Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIK
PRÍSTUPOVÝ BOD RBWAPR-2ND wAP R Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD RBWAPR-2ND wAP R Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIKSkladom118,05 EUR95,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: Dual-chain 2.4 GHz - 2 dBi, LTE - 4 dBi (konektor uFL) ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: miniPCI-e slot - Možnosti pripojenia modemu 3G/4G LTE ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | |
| Výkon vysielača: | max. 22 dBm @ 2.4 GHz |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 2.4 GHz : max. 300 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - Port RJ-45 |
| Podpora mobilných telefónov: | aplikácia MikroTik |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.88.1 |
| Operačný systém: | MikroTik RouterOS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, IC, E-MARK, EAC, RoHS |
| Kryt: | Externá z umelej hmoty (Odolná voči atmosférickým podmienkam) |
| Index of Protection: | IP54 |
| Napájanie PoE: | Passive PoE |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 8 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.214 kg (bez montážnej súpravy) |
| Rozmery: | 185 x 85 x 30 mm (bez montážnej súpravy) |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




