- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER ACB-ISP Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER ACB-ISP Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER ACB-ISP Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps UBIQUITISkladom42,94 EUR34,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 2x2 MIMO - zabudované ; Štandardy: IEEE 802.11n, Wi-Fi ; Prenosové rýchlosti: 300 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | 2x2 MIMO - zabudované 4 dBi |
| Štandardy: | IEEE 802.11n, Wi-Fi |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Ochrany: | WPA2 |
| Porty LAN: | 4 x 10/100 Mbps |
| Výkon vysielača: | 19 dBm (max) |
| Napájanie PoE: | Ubiquiti Passive PoE |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 89 x 90 x 89 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




