- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER ARCHER-VR400 VDSL / ADSL 300 Mbps + 867 Mbps
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER ARCHER-VR400 VDSL / ADSL 300 Mbps + 867 Mbps
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER ARCHER-VR400 VDSL / ADSL 300 Mbps + 867 MbpsSkladom99,62 EUR80,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
ADSL modem; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/n/ac, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, ITU G.993.2, ITU-T G.993.5 (G.vector), ITU-T G.998.4 (G.INP), Full-rate ANSI T1.413 Issue 2, ITU-T G.992.1(G.DMT), ITU-T G.992.2(G.Lite), ITU-T G.994.1 (G.hs), ITU-T G.995.1, ITU-T G.992.3 (G.DMT.bis), ITU-T G.992.4 (G.lite.bis), ITU-T G.992.5 ; Porty LAN: 3x RJ-45 ; Výkon vysielača: < 20 dBm @ 2.4 GHz, < 23 dBm @ 5 GHz ; Vybrané vlastnosti: WMM (Wi-Fi Multimedia) 1 x Port USB 2.0 ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/n/ac, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, ITU G.993.2, ITU-T G.993.5 (G.vector), ITU-T G.998.4 (G.INP), Full-rate ANSI T1.413 Issue 2, ITU-T G.992.1(G.DMT), ITU-T G.992.2(G.Lite), ITU-T G.994.1 (G.hs), ITU-T G.995.1, ITU-T G.992.3 (G.DMT.bis), ITU-T G.992.4 (G.lite.bis), ITU-T G.992.5 |
| Porty LAN: | 3x RJ-45 ( 10/100 Mbps, Auto MDI/MDX ) 1x RJ-45 ( 10/100/1000 Mbps, Auto MDI/MDX ) |
| Rozhranie WAN: | 1x RJ-11, ADSL / ADSL2 / ADSL2+ / VDSL / VDSL2 |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz , < 23 dBm @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps @ 2.4 GHz + 867 Mbps @ 5 GHz |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| DDNS: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 90 % (max) |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 216 x 125 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






