- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER UQ-UDR7 Wi-Fi 7 6 GHz, 5 GHz, 2.4 GHz 5.7 Gbps @ 6 GHz + 4.3 Gbps + 688 Mbps UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER UQ-UDR7 <strong>Wi-Fi 7 </strong>6 GHz, 5 GHz, 2.4 GHz 5.7 Gbps @ 6 GHz + 4.3 Gbps + 688 Mbps UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER UQ-UDR7 <strong>Wi-Fi 7 </strong>6 GHz, 5 GHz, 2.4 GHz 5.7 Gbps @ 6 GHz + 4.3 Gbps + 688 Mbps UBIQUITISkladom433,30 EUR352,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 6 GHz, 5 GHz, 2.4 GHz ; Typ antény: 2x2 MIMO - zabudované ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Wi-Fi 7; Prenosové rýchlosti: 5.7 Gbps 4.3 Gbps @ 5 GHz + 688 Mbps @ 2.4 GHz ;
| Rozsah frekvencie: | 6 GHz , 5 GHz , 2.4 GHz |
| Typ antény: | 2x2 MIMO - zabudované |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Wi-Fi 7 |
| Prenosové rýchlosti: | 5.7 Gbps @ 6 GHz + 4.3 Gbps @ 5 GHz + 688 Mbps @ 2.4 GHz |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK) |
| Porty LAN: | |
| Výkon vysielača: | max. 24 dBm @ 6 GHz max. 26 dBm @ 5 GHz max. 23 dBm @ 2.4 GHz |
| Napájanie PoE: | Ubiquiti Passive PoE |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | ≤ 26 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 184 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




