- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD S ANTÉNOU SXTG-5HPACD-SA MIKROTIK
PRÍSTUPOVÝ BOD S ANTÉNOU SXTG-5HPACD-SA MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD S ANTÉNOU SXTG-5HPACD-SA MIKROTIKSkladom156,83 EUR127,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5745 MHz ... 5825 MHz ; Typ antény: 13 dBi Integrovaná, 2Tx 2Rx MIMO ; Štandardy: IEEE 802.11 ac ;
| Rozsah frekvencie: | 5745 MHz ... 5825 MHz |
| Typ antény: | 13 dBi Integrovaná, 2Tx 2Rx MIMO |
| Štandardy: | IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Prenosové rýchlosti: | 866 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 90 ° |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 90 ° |
| Prevádzkové režimy: | Access Point, Access Point WDS, Sector Access Point, Klient, Klient WDS, Router alebo Bridge - 4 Úroveň licencie MikroTik RouterOS |
| Ochrany: | Prepäťová ochrana |
| Výkon vysielača: | 30 dBm |
| Pamäť: | 128 MB RAM, 128 MB NAND |
| Procesor: | QCA9882 720 MHz |
| Port USB: | 2.0 |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 12 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 80 °C |
| Hmotnosť: | 0.292 kg |
| Rozmery: | Ø 140 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





