- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD TAP400 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 2402 Mbps + 576 Mbps Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD TAP400 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 2402 Mbps + 576 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TAP400 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 2402 Mbps + 576 Mbps TeltonikaSkladom116,29 EUR94,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 3 x MU-MIMO : @ 2.4 GHz @ 5 GHz ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ac/ax ; Prenosové rýchlosti: max. 2402 Mbps @ 5 GHz + 576 Mbps @ 2.4 GHz ; Porty LAN: 1 x 100 / 1000 / 2500 Mbps Ethernet + PoE - RJ45 ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie Mesh, Kontrola funkcie rýchleho roamingu – v súlade so štandardom IEEE 802.11r (len v prípade použitia prístupových bodov podporujúcich túto funkciu) ; Napájanie PoE: PoE (802.3af) Class 3 ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | 3 x MU-MIMO - zabudované : |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac/ax |
| Prenosové rýchlosti: | max. 2402 Mbps @ 5 GHz + 576 Mbps @ 2.4 GHz |
| Porty LAN: | 1 x 100 / 1000 / 2500 Mbps Ethernet + PoE - RJ45 |
| Port USB: | ![]() |
| LED indikátory: | Power / Status |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prevádzkové režimy: | Access Point |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.5 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Výkon vysielača: | max. 20 dBm @ 2.4 GHz max. 23 dBm @ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, Odolná voči UV žiareniu |
| Napájanie PoE: | PoE (802.3af) Class 3 |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 11 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | Ø 158 x 31.4 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






