- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD TL-CPE210 2.4 GHz TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-CPE210 2.4 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-CPE210 2.4 GHz TP-LINKSkladom55,42 EUR45,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.483 GHz ; Typ antény: 2Tx 2Rx MIMO 9 dBi Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.483 GHz |
| Typ antény: | 2Tx 2Rx MIMO 9 dBi Integrovaná |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Citlivosť prijímača: | |
| Prevádzkové režimy: | AP, Klient, Repeater, AP router, WISP |
| Ochrany: | WEP 64/128/152-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia PharOS Control |
| Výkon vysielača: | max. 27 dBm |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 65 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 35 ° |
| Kryt: | Externá z umelej hmoty (Odolná voči atmosférickým podmienkam) - IPX5 |
| Prepäťová ochrana: | |
| Napájanie PoE: | (do 60 m káblom UTP) |
| Napájanie: | 24 V / 1 A Pasívne PoE (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.338 kg |
| Rozmery: | 224 x 79 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





(do 60 m káblom UTP)