- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP115 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP115 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP115 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINKSkladom42,85 EUR34,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.4835 GHz ; Typ antény: 2 x 3 dBi Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Typ antény: | 2 x 3 dBi Integrovaná Všesmerová anténa |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Citlivosť prijímača: | |
| Ochrany: | WEP 64/128/152-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Auranet |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Kryt: | Plast |
| Napájanie PoE: | IEEE 802.3af |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | / 10 % ... 90 % |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.238 kg |
| Rozmery: | 180 x 180 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






