- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP225-OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP225-OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP225-OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINKSkladom102,84 EUR83,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2.4 GHz : 2 x 3 dBi Vonkajšie, Všesmerová anténa 2x2 MIMO, 5 GHz : 2 x 4 dBi Vonkajšie, Všesmerová anténa 2x2 MIMO ; Štandardy: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Prenosové rýchlosti: | 2.4 GHz : max. 300 Mbps (dynamické) + 5 GHz : max. 867 Mbps (dynamické) |
| Ochrany: | WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Omada |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 26 dBm @ 5 GHz |
| Kryt: | Externá z umelej hmoty (Odolná voči atmosférickým podmienkam) |
| Prepäťová ochrana: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 10.5 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.168 kg |
| Rozmery: | 215 x 46 x 27 mm (bez antén a montážnej súpravy) 404 x 91 x 55 mm (s anténami a montážnou súpravou) |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





