- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP230-WALL 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP230-WALL 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP230-WALL 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINKSkladom95,99 EUR78,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2.4 GHz : 2 x 4 dBi Integrovaná, Všesmerová anténa , 5 GHz : 2 x 3.6 dBi Integrovaná, Všesmerová anténa ; Štandardy: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Prenosové rýchlosti: | 2.4 GHz : max. 300 Mbps (dynamické) + 5 GHz : max. 867 Mbps (dynamické) |
| Ochrany: | WEP 64/128/152-bit, WPA / WPA2-Enterprise, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 2 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Omada |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| Kryt: | Plast |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | PoE (802.3af/at) |
| Spotreba energie: | 7 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.124 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





