- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP610 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP610 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP610 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINKSkladom132,16 EUR107,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2.4 GHz : 2 x 4 dBi - Integrovaná, Všesmerová anténa , 5 GHz : 2 x 5 dBi - Integrovaná, Všesmerová anténa ; Štandardy: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Ochrany: | WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Porty LAN: | 1 x 1000 Mbps |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Omada |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Rozmery: | Ø 243 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






