- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD TL-WA1201 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-WA1201 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-WA1201 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINKSkladom71,89 EUR58,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ; Porty LAN: 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps - LAN + Passive PoE ; Vybrané vlastnosti: AC1200 Dual Band WiFi QoS - WMM (Wi-Fi Multimedia) ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Integrovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 867 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps - LAN + Passive PoE |
| LED indikátory: | Power, Ethernet, 2.4 GHz WiFi, 5 GHz WiFi |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : 5 GHz : |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | max. 20 dBm @ 2.4 GHz max. 23 dBm @ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 225 x 146 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






