- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD UNIFI-UAP-AC-PRO Wi-Fi 5 UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD UNIFI-UAP-AC-PRO Wi-Fi 5 UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD UNIFI-UAP-AC-PRO Wi-Fi 5 UBIQUITISkladom231,18 EUR187,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5875 MHz, 2412 MHz ... 2462 MHz ; Typ antény: 3Tx 3Rx MIMO - 3 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n ; Prenosové rýchlosti: 1300 Mbps @ 5 GHz, 450 Mbps @ 2.4 GHz ; Dosah bezdrôtového prenosu: 122 m ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | 3Tx 3Rx MIMO, 2.4 GHz / 5.0 GHz - 3 dBi, Integrovaná - 3 x Všesmerová anténa |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | 122 m |
| Ochrany: | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Porty LAN: | 2 x 10/100/1000 Mbps BASE-TX (Cat. 5, RJ-45) |
| Operačný systém: | UniFi WiFi Enterprise System |
| Výkon vysielača: | |
| Napájanie PoE: | 44 V ... 57 V - Ubiquiti Passive PoE, PoE (802.3af/at) |
| Napájanie: | 48 V / 0.5 A - Adaptér napájania PoE - súčasťou balenia |
| Spotreba energie: | 9 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | Ø 197 x 36.5 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




