- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U6-ENTERPRISE UniFi Wi-Fi 6E 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, 573.5 Mbps + 4800 Mbps + 4800 Mbps UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U6-ENTERPRISE UniFi Wi-Fi 6E 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, 573.5 Mbps + 4800 Mbps + 4800 Mbps UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U6-ENTERPRISE UniFi Wi-Fi 6E 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, 573.5 Mbps + 4800 Mbps + 4800 Mbps UBIQUITISkladom454,74 EUR369,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz ; Typ antény: 2x2 DL/UL MU-MIMO @ 2.4 GHz - 3.2 dBi, 4x4 DL/UL MU-MIMO @ 5 GHz - 5.3 dBi, 4x4 DL/UL MU-MIMO @ 6 GHz - 6 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ax @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac/ax @ 5/6 GHz, ; Napájanie: 44 ... 57 V DC PoE+ ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz , |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | 573.5 Mbps @ 2.4 GHz + 4800 Mbps @ 5 GHz + 4800 Mbps @ 6 GHz |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK) |
| Porty zariadenia: | 1 x 1000 / 2500 Mbps Uplink |
| Výkon vysielača: | |
| Napájanie PoE: | PoE+ IEEE 802.3at |
| Napájanie: | 44 ... 57 V DC PoE+ |
| Spotreba energie: | 22 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | Ø 220 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




