- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U6-MESH-PRO UniFi Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz, 573.5 Mbps + 2400 Mbps UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U6-MESH-PRO UniFi Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz, 573.5 Mbps + 2400 Mbps UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U6-MESH-PRO UniFi Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz, 573.5 Mbps + 2400 Mbps UBIQUITISkladom308,00 EUR250,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2x2 DL/UL MU-MIMO @ 2.4 GHz - 8 dBi, 2x2 DL/UL MU-MIMO @ 5 GHz - 8 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ax @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac/ax @ 5 GHz, ; Napájanie: 42.5 ... 57 V DC PoE ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | 573.5 Mbps @ 2.4 GHz + 2400 Mbps @ 5 GHz |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK) |
| Porty zariadenia: | 2 x 10 / 100 / 1000 Mbps Uplink |
| Výkon vysielača: | |
| Napájanie PoE: | PoE IEEE 802.3af |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 9 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 343 x 181 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




