- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U7-OUTDOOR UniFi Wi-Fi 7 2.4 GHz, 5 GHz, 688 Mbps + 4324 Mbps UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U7-OUTDOOR UniFi Wi-Fi 7 2.4 GHz, 5 GHz, 688 Mbps + 4324 Mbps UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD UQ-U7-OUTDOOR UniFi Wi-Fi 7 2.4 GHz, 5 GHz, 688 Mbps + 4324 Mbps UBIQUITISkladom306,87 EUR249,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2x2 DL/UL MU-MIMO @ 2.4 GHz - 8 dBi (smerové), 3 dBi (všesmerové), 2x2 DL/UL MU-MIMO @ 5 GHz - 12.5 dBi (smerové), 4 dBi (všesmerové) ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ax/be @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac/ax/be @ 5 GHz, ; Napájanie: 42.5 ... 57 V DC PoE+ ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | 688 Mbps @ 2.4 GHz + 4324 Mbps @ 5 GHz |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK) |
| Porty zariadenia: | 1 x 1000 / 2500 Mbps Uplink |
| Výkon vysielača: | |
| Šírka vodorovného lúča (H): | |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | |
| Napájanie PoE: | PoE+ IEEE 802.3at |
| Napájanie: | 42.5 ... 57 V DC PoE+ |
| Spotreba energie: | 19 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 170 x 208 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




