- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER 4G LTE LT300 2.4 GHz, 300 Mbps CUDY
ROUTER 4G LTE LT300 2.4 GHz, 300 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER 4G LTE LT300 2.4 GHz, 300 Mbps CUDYSkladom42,03 EUR34,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: Wi-Fi : 2.4 GHz, LTE ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi ; Štandardy: Wi-Fi 4 ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi : 300 Mbps LTE : 150 Mbps / 50 Mbps ; Zásuvka SIM: 1 x nano SIM ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | Wi-Fi 4 |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - LAN / WAN 1 x 10/100 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power, Signal Strength |
| Zásuvka SIM: | 1 x nano SIM |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | Ochrana pred DoS útoky, sieťový SPI firewall, filtrovanie domén, adries IP i MAC, priraďovanie adries IP a MAC |
| Rozhranie správy: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 11 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.172 kg |
| Rozmery: | 118 x 80 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






